درباره شرکت پدرام طب بیشتر بدانیم 🙂

hard worker doctor

گنجینه ۲۳ سال

شرکت پدرام طب بندر در استان هرمزگان شهر بندرعباس واقع شده است و به همراه ۲۳ سال گنجینه در امور تولید و توزیع در راستای پیشبرد سلامت جامعه با هدف اشتغال زایی مشغول به فعالیت می باشد. این شرکت با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و آخرین روش های نوین تولید ، فعالیت خود را ادامه می دهد. این شرکت همواره با رعایت بهداشت و کیفیت بالا محصولات خود را تولید و توزیع می نماید و همچنین این شرکت با رعایت تمامی استاندارد های روز تمامی محصولات خود را تولید  و بسته بندی می کند . تولیدات این شرکت شامل انواع نخ های بخیه ، پک های اتاق عمل ، البسه بیمارستانی ، انواع باند و گاز و ماسک سه لایه  پزشکی و محلول ضد عفونی کننده می باشد. تمامی محصولات علاوه بر رعایت کیفیت مواد اولیه،  دارای بسته بندی مناسب و رعایت سلیقه مشتری می باشد.

تولید با نیروی متخصص

این شرکت در حال حاضر با به روز کردن و کمک گرفتن از نیروهای متخصص تبدیل به یکی از بزرگترین کارخانه های تولید نخ بخیه، پک های جراحی و باند و گاز . البسه بیمارستانی و گان های جراحی در جنوب کشور است. این شرکت دارای ناظر فنی و آژمایشگاه مجهز و نیروهای متخصص و دوره دیده در امور تولید و آزمایشگاهی می باشد. کلیه محصولات در محیطی کاملا بهداشتی Cleanroom  و پس از تست های نهایی تحت نظارت بخش کنترل کیفی جهت استفاده در مراکز درمانی ارائه می گردد.

باند پیچی دست

اشتغال زایی گسترده

با توجه به اینکه هیچ تولیدی بدون نیروی انسانی ایجاد نمی شود . شغل هم در کنارش ایجاد می شود و خوشبختانه این شرکت توانسته با توسعه و تکمیل محصولات خود، بسیاری از نیروهای بومی و تحصیل کرده را مشغول به کار کند. و با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری و عنایت ویژه به تولید این شرکت در راستای اهداف عالیه بهداشتی و اشتغال زایی و خدمت به مردم و جامعه پزشکی می کوشد.

right

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید

left